Finn advokat i Asker
advokat•Asker

LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE

Advokat i Asker, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 918599479).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Asker

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

advokat · Asker

Om LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE

LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 918599479 som advokat i Asker. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
918599479
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE – advokat i Asker
Bilder fra LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE – advokat i Asker
Offentlige data

Hvorfor velge LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Asker
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 918599479
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE

Ånnerudjordet 33 1383 Asker

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE

Advokater i Asker utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av LADY JUSTICE MINDA SOFIE HÅAN AAKRE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.