Finn advokat i Førde
advokatFørde

ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS

Etablert advokat i Førde med 19 år i bransjen.

Etablert 2007

Be om tilbud fra ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS og andre lokale advokatfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2007 (19 år)
Org.nr
991237003
advokat · Førde

Om ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS

ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 991237003 som advokat i Førde. Selskapet ble etablert i 2007 og har vært registrert i 19 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
991237003
Etablert
2007 (19 år)
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
Bilder fra ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS – advokat i Førde
Offentlige data

Hvorfor velge ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS?

  • Etablert i 2007 — 19 år med aktiv drift i Førde
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 991237003
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS

Fjellvegen 10 6800 Førde
Advokatteam

Advokatteamet hos ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS

ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS har 1 advokat i FØRDE.

1Advokater

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-07-30.

Tilbudstjeneste · Enkelt · Uforpliktende

Vurderer du ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS og andre dyktige advokatfirmaer i Førde-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Advokater i Førde utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

Vis flere spørsmål (1)

ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 991237003. Vi anbefaler alltid å undersøke selskapets referanser og kompetanseområder før du inngår en avtale.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en advokat i Førde?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra dyktige advokatfirmaer i Førde. Helt gratis og uforpliktende.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ADVOKATFIRMAET SLOTTERØY AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.