Finn advokat i Hønefoss
advokatHønefoss

JOHANNES SUNDET

Advokat i Hønefoss, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 981073010).

Offisiell Oppføring

JOHANNES SUNDET

Nøytral virksomhetsoppføring basert på offentlige data fra Brønnøysundregistrene (org.nr 981073010).

Org.nr:981073010
Kommune:Hønefoss
advokat · Hønefoss

Om JOHANNES SUNDET

JOHANNES SUNDET er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 981073010 som advokat i Hønefoss. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
981073010
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
Bilder fra JOHANNES SUNDET – advokat i Hønefoss
Offentlige data

Hvorfor velge JOHANNES SUNDET?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Hønefoss
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 981073010
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

JOHANNES SUNDET

Hvervenmoveien 49 3511 Hønefoss

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Tilgjengelighet

Parkering for personer i rullestol
Advokatteam

Advokatteamet hos JOHANNES SUNDET

JOHANNES SUNDET har 1 advokat i HØNEFOSS.

1Advokater

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-07-30.

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om JOHANNES SUNDET

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Advokater i Hønefoss utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

Vis flere spørsmål (1)

JOHANNES SUNDET er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 981073010. Vi anbefaler alltid å undersøke selskapets referanser og kompetanseområder før du inngår en avtale.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en advokat i Hønefoss?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra dyktige advokatfirmaer i Hønefoss. Helt gratis og uforpliktende.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant JOHANNES SUNDET. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av JOHANNES SUNDET og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.