Finn advokat i Larvik
advokat•Larvik

ADVOKATFIRMAET WIIK AS

Etablert advokat i Larvik med 1 år i bransjen.

Etablert 2025

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Larvik

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet ADVOKATFIRMAET WIIK AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2025 (1 år)
Org.nr
935258960
advokat · Larvik

Om ADVOKATFIRMAET WIIK AS

ADVOKATFIRMAET WIIK AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 935258960 som advokat i Larvik. Selskapet ble etablert i 2025 og har vært registrert i 1 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
935258960
Etablert
2025 (1 år)
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
ADVOKATFIRMAET WIIK AS – advokat i Larvik
Bilder fra ADVOKATFIRMAET WIIK AS – advokat i Larvik
Offentlige data

Hvorfor velge ADVOKATFIRMAET WIIK AS?

  • Etablert i 2025 — 1 år med aktiv drift i Larvik
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 935258960
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ADVOKATFIRMAET WIIK AS

Sanden 1 3264 Larvik
Advokatteam

Advokatteamet hos ADVOKATFIRMAET WIIK AS

ADVOKATFIRMAET WIIK AS har 1 advokat i LARVIK. 1 av dem er spesialister.

1Advokater
1Spesialister

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-10-13.

Tilbudstjeneste · Enkelt · Uforpliktende

Vurderer du ADVOKATFIRMAET WIIK AS?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra ADVOKATFIRMAET WIIK AS og andre dyktige advokatfirmaer i Larvik-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ADVOKATFIRMAET WIIK AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ADVOKATFIRMAET WIIK AS

Advokater i Larvik utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant ADVOKATFIRMAET WIIK AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ADVOKATFIRMAET WIIK AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.