Finn advokat i Oslo
advokat•Oslo

ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS

Etablert advokat i Oslo med 17 år i bransjen.

Etablert 2009

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2009 (17 år)
Org.nr
993785105
advokat · Oslo

Om ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS

ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 993785105 som advokat i Oslo. Selskapet ble etablert i 2009 og har vært registrert i 17 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
993785105
Etablert
2009 (17 år)
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS – advokat i Oslo
Bilder fra ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS – advokat i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS?

  • Etablert i 2009 — 17 år med aktiv drift i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 993785105
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS

C. J. Hambros plass 2C 0164 Oslo

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Mandag08-16
Tirsdag08-16
Onsdag08-16
Torsdag08-16
Fredag08-16
LørdagStengt
SøndagStengt

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Fasiliteter

✓Toalett

Planlegging

✓Avtale anbefales

Tilgjengelighet

✓Toalett for personer i rullestol
Advokatteam

Advokatteamet hos ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS

ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS har 1 advokat i OSLO. 1 av dem er spesialister.

1Advokater
1Spesialister

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-10-13.

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS

Advokater i Oslo utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ADVOKATFIRMAET BRINDEM AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.