Finn advokat i Oslo
advokat•Oslo

ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS

Etablert advokat i Oslo med 39 år i bransjen og 18 ansatte.

4.7(14 omtaler på Google)
Etablert 198718 ansatte

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
1987 (39 år)
Ansatte
18
Google
4.7 / 5 (14)
Org.nr
941677649
advokat · Oslo

Om ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS

ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 941677649 som advokat i Oslo. Selskapet ble etablert i 1987 og har vært registrert i 39 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Med 18 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
941677649
Etablert
1987 (39 år)
Ansatte
18
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
4.7(14)
Kundeomtaler på Google
ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS – advokat i Oslo
Bilder fra ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS – advokat i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS?

  • Etablert i 1987 — 39 år med aktiv drift i Oslo
  • 18 ansatte registrert i offentlige registre
  • 4.7 stjerner på Google (14 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 941677649
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS

Grensen 13 0159 Oslo

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Mandag09-17
Tirsdag09-17
Onsdag09-17
Torsdag09-17
Fredag09-17
LørdagStengt
SøndagStengt

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Fasiliteter

✓Kjønnsnøytralt toalett

Fra bedriften

✓Identifiserer seg som eid av kvinner

Klientell

✓LHBTQ+-vennlig
✓Vennlig mot transkjønnede

Other

✓Identifiserer seg som eid av kvinner
✓LHBTQ+-vennlig

Parkering

✓Betalt parkeringshus

Planlegging

✓Avtale kreves
Advokatteam

Advokatteamet hos ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS

ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS har 11 advokater i OSLO. 8 av dem er spesialister.

11Advokater
8Spesialister

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-10-13.

Tilbudstjeneste · Enkelt · Uforpliktende

Vurderer du ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS og andre dyktige advokatfirmaer i Oslo-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS

Advokater i Oslo utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ADVOKATFIRMAET ROBERTSEN AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.