Finn advokat i Oslo
advokat•Oslo

EIE POOL AS

Etablert advokat i Oslo med 5 år i bransjen.

Etablert 2021

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet EIE POOL AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2021 (5 år)
Org.nr
926839535
advokat · Oslo

Om EIE POOL AS

EIE POOL AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 926839535 som advokat i Oslo. Selskapet ble etablert i 2021 og har vært registrert i 5 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
926839535
Etablert
2021 (5 år)
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
EIE POOL AS – advokat i Oslo
Bilder fra EIE POOL AS – advokat i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge EIE POOL AS?

  • Etablert i 2021 — 5 år med aktiv drift i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926839535
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

EIE POOL AS

Karenslyst allé 49 0279 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om EIE POOL AS

Advokater i Oslo utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant EIE POOL AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av EIE POOL AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.