Finn advokat i Oslo
advokat•Oslo

LEX INFORMATICA STUDENT FORENING

Etablert advokat i Oslo med 8 år i bransjen.

Etablert 2018

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet LEX INFORMATICA STUDENT FORENING. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2018 (8 år)
Org.nr
921496737
advokat · Oslo

Om LEX INFORMATICA STUDENT FORENING

LEX INFORMATICA STUDENT FORENING er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 921496737 som advokat i Oslo. Selskapet ble etablert i 2018 og har vært registrert i 8 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
921496737
Etablert
2018 (8 år)
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
LEX INFORMATICA STUDENT FORENING – advokat i Oslo
Bilder fra LEX INFORMATICA STUDENT FORENING – advokat i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge LEX INFORMATICA STUDENT FORENING?

  • Etablert i 2018 — 8 år med aktiv drift i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 921496737
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

LEX INFORMATICA STUDENT FORENING

Østbyfaret 9D 0690 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om LEX INFORMATICA STUDENT FORENING

Advokater i Oslo utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant LEX INFORMATICA STUDENT FORENING. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av LEX INFORMATICA STUDENT FORENING og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.