Finn advokat i Revetal
advokat•Revetal

ADVOKATFIRMA OLAV HANA

Advokat i Revetal, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 981698320).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Revetal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Rettsplassen er ikke tilknyttet ADVOKATFIRMA OLAV HANA. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

advokat · Revetal

Om ADVOKATFIRMA OLAV HANA

ADVOKATFIRMA OLAV HANA er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 981698320 som advokat i Revetal. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
981698320
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
ADVOKATFIRMA OLAV HANA – advokat i Revetal
Bilder fra ADVOKATFIRMA OLAV HANA – advokat i Revetal
Offentlige data

Hvorfor velge ADVOKATFIRMA OLAV HANA?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Revetal
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 981698320
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ADVOKATFIRMA OLAV HANA

Bispeveien 1047 3174 Revetal

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Fasiliteter

✓Toalett

Planlegging

✓Avtale anbefales

Tilgjengelighet

✓Toalett for personer i rullestol

Tilbudstjeneste · Enkelt · Uforpliktende

Vurderer du ADVOKATFIRMA OLAV HANA?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra ADVOKATFIRMA OLAV HANA og andre dyktige advokatfirmaer i Revetal-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ADVOKATFIRMA OLAV HANA, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ADVOKATFIRMA OLAV HANA

Advokater i Revetal utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant ADVOKATFIRMA OLAV HANA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ADVOKATFIRMA OLAV HANA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.