Finn advokat i Tønsberg
advokatTønsberg

ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA

Advokat i Tønsberg, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 989690442).

Be om tilbud fra ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA og andre lokale advokatfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
advokat · Tønsberg

Om ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA

ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 989690442 som advokat i Tønsberg. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Org.nr
989690442
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
Bilder fra ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA – advokat i Tønsberg
Offentlige data

Hvorfor velge ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tønsberg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 989690442
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA

Storgaten 41A 3126 Tønsberg
Advokatteam

Advokatteamet hos ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA

ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA har 1 advokat i TØNSBERG. 1 av dem er spesialister.

1Advokater
1Spesialister

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-07-30.

Tilbudstjeneste · Enkelt · Uforpliktende

Vurderer du ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA og andre dyktige advokatfirmaer i Tønsberg-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Advokater i Tønsberg utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

Vis flere spørsmål (1)

ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 989690442. Vi anbefaler alltid å undersøke selskapets referanser og kompetanseområder før du inngår en avtale.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en advokat i Tønsberg?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra dyktige advokatfirmaer i Tønsberg. Helt gratis og uforpliktende.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ADVOKATFIRMAET TORUNN KARLSVIK GLENNA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.