Finn advokat i Tønsberg
advokatTønsberg

TENDEN ADVOKATFIRMA ANS

Etablert advokat i Tønsberg med 36 år i bransjen og 35 ansatte.

Etablert 1990
35 ansatte

Be om tilbud fra TENDEN ADVOKATFIRMA ANS og andre lokale advokatfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
1990 (36 år)
Ansatte
35
Org.nr
959704996
advokat · Tønsberg

Om TENDEN ADVOKATFIRMA ANS

TENDEN ADVOKATFIRMA ANS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 959704996 som advokat i Tønsberg. Selskapet ble etablert i 1990 og har vært registrert i 36 år. Virksomheten er registrert med næringskode Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet).

Med 35 ansatte har de kapasitet til større og løpende oppdrag.

Org.nr
959704996
Etablert
1990 (36 år)
Ansatte
35
Næring
Juridisk tjenesteyting (advokatvirksomhet)
Bilder fra TENDEN ADVOKATFIRMA ANS – advokat i Tønsberg
Offentlige data

Hvorfor velge TENDEN ADVOKATFIRMA ANS?

  • Etablert i 1990 — 36 år med aktiv drift i Tønsberg
  • 35 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 959704996
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

TENDEN ADVOKATFIRMA ANS

Anton Jenssens gate 2 3125 Tønsberg
Advokatteam

Advokatteamet hos TENDEN ADVOKATFIRMA ANS

TENDEN ADVOKATFIRMA ANS har 42 advokater i TØNSBERG. 39 av dem er spesialister.

42Advokater
39Spesialister

Antall advokater er hentet fra Tilsynsrådet for advokatvirksomhet og ble sist oppdatert 2026-07-30.

Tilbudstjeneste · Enkelt · Uforpliktende

Vurderer du TENDEN ADVOKATFIRMA ANS?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra TENDEN ADVOKATFIRMA ANS og andre dyktige advokatfirmaer i Tønsberg-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med TENDEN ADVOKATFIRMA ANS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TENDEN ADVOKATFIRMA ANS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Advokater i Tønsberg utfører typisk juridisk bistand. Vanlige tjenester omfatter eiendomsrett, arv og skifte, arbeidsrett.

Vis flere spørsmål (2)

Selskapet har 35 registrerte ansatte, noe som gir dem god kapasitet til å håndtere større oppdrag.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en advokat i Tønsberg?

Motta uforpliktende tilbud på juridisk bistand fra dyktige advokatfirmaer i Tønsberg. Helt gratis og uforpliktende.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

rettsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for advokater – deriblant TENDEN ADVOKATFIRMA ANS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TENDEN ADVOKATFIRMA ANS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.